Twister Pedler

20 aralık 2010

Twister Pedler - Elmas temizlik sistemi

Twister™ Temizleme Sistemi- mikroskobik elmas parçacıkları sayesinde mekanik olarak zeminlerde iyileştirme ve bakım yapılan yeni bir sistemdir.  Sistem çevre dostu temizlik devriminin bir parçasıdır.

 

Twister™  milyarlarca mikroskobik elmas parçacığını barındıran yer pedleri ile kimyasal kullanmaksızın zeminleri temizleyen ve parlatan devrimci bir temizlik sistemidir. Twister™  kullanımı çok yaygın olan mozaik, doğal taş, beton, vinil ve epoksi zeminlerde kullanılabilir. Twister™ mat, aşınmış zeminlerinizi temiz, parlak ve pırıl pırıl cilalanmış hale getiren bir alettir.


Twister™ ped üzerindeki elmas parçacıkları zeminde etkili bir temizlik yapmakla kalmaz aynı zamanda zemini cilalar, zemindeki parlaklığı korur ve arttırır. Twister™ pedlerin hem uygulamayı yapan temizlik firmasına hem de uygulama yapılan zemin sahibine kazandıran eşsiz faydaları vardır.  

Twister™ günlük temizlikte sadece su kullanımına ihtiyaç duymaktadır. Ped üzerinde elmas parçacıklarının emdirildiği yüzey renklendirilmiştir, ve aşınma durumunu da gösterir. Ped üzerinde rengin kaybolması kullanılan pedin değişim zamanının geldiğini gösterir.Twister™ kullanımı periyodik zemin bakım ihtiyacının sıklığını azaltırken temizlik kimyasalı kullanma ihtiyacını da ortadan kaldırır. Bu zemin bakımında maliyetlerin azalması demektir.  Twister™ pedler, çok yaygın olarak kullanılan Mermer,  Mozaik, beton, Epoksi, Esnek Plastik Yer karosu gibi zeminlerde rahatlıkla kullanılır.


Çevre dostu temizlik, sadece su ekleyin 

Eğer zeminde ekstra parlaklık isteniyorsa Yeşil Twister™ Ped zeminde yüksek hızlı cila makinesinde kullanılabilir. Bu işlem kimyasal kullanmaksızın her türlü zeminde yapılabilir.  Twister™ pedler 3500 rpm'e kadar dayanıklıdır. Vinil gibi yumuşak zeminlerde yüksek hızla cilalama yapılması söz konusu ise uygulamadan önce zemin üreticisinin uyarı ve tavsiyelerini dikkate alınız.

 

• Temizlik zamanınızı azaltır 
• Olağanüstü temizlik 
• Yüksek parlaklık seviyesi 

• Cila, vaks ya da periyodik bakım gerektirmez
• Kimyasal-deterjan gerektirmez, sadece su ile temizlik yapılır 
• Twister™ pedler her türlü temizlik makinesinde kullanılır 
• Twister™ pedlerin kullanım ömrü uzundur 
• 3500 rpm'e dayanıklı zeminlerde yüksek hızla cilalama için de idealdir.

 

 

Yeşil Twister™ ped ile birlikte Beyaz ve Sarı Twister™ pedler de vardır. Beyaz ve Sarı Twister™ pedler, derinlemesine temizlikte yüzeydeki çizikleri yok ederek mat ve kirli olan yüzeyin temiz ve parlak hale gelme sürecini sağlar. Bu kimyasal kullanmaksızın zeminin iyileştirilmesi ve temizlenmesine izin verir. 

 

Doğal taş ve mozaik zeminlerde derinlemesine temizlik yapılırken ya da zemin hazırlığı yapılırken "Twister™ Floor Conditioner" kullanılabilir. Diğer tüm zeminlerde su kullanımı yeterlidir.

 

Derinlemesine temizlik ve yüzey hazırlığı günlük Yeşil Twister™ ped kullanımı için ön hazırlıkta kullanılır, sonrasında tekrarlanmasına gerek duyulmaz.


 

 

Standart uygulamada derinlemesine temizlik ve yüzey hazırlığı diğer uygulama ile aynı temizlik sıklığında ve süresinde gerçekleştirilir. Aynı iş için ekstra çalışma zamanına ve efora ihtiyaç duyulmaz. Sadece Twister™ ped'in değiştirilmesi ve çalışmaya devam edilmesi yeterlidir.   Günlük temizlikte aynı işlemin yapılması esnasında derinlemesine temizlik ve yüzey hazırlama arasında yüzeyde yürünebilir, bu safhaların tamamlanmasında işlem süresini doğrudan etkiler.

Yoğun metod ile derinlemesine temizlik ve yüzey hazırlığında safhalar arasında birbirini takip ederken üzerinde yürünmemesi gerekir, örneğin bir gece boyunca. 


Pedlerdeki elmas parçacıklarının şekli ve sertliği, yumuşak zemin bakımında zemin yüzeyinin yapısına uygundur ve etkili bir şekilde yüzeyden kiri temizleyen, aynı zamanda parlamasını sağlayan eşsiz bir üründür. Kimyasal kullanmaksızın hergün yüksek parlaklık elde edilmesine imkan sağlar.